Osiedle

Słoneczna

Leśniczówka

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu
Już w sprzedaży!

Słoneczna Leśniczówka to kameralne osiedle 2 wielorodzinnych budynków usytuowane na granicy dzielnic Praga Południe i Wawer tuż przy Rezerwacie Zakole Wawerskie

WYOBRAŹ SOBIE PONIEDZIAŁEK

NA OSIEDLU SŁONECZNA LEŚNICZÓWKA:

Wypełnij formularz. Poinformujemy Cię przed innymi

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.) przez administratora danych, Grupę Wawel Service i Holding Wawel Development sp. z o. o. sp. k., w celu przedstawienia oferty handlowej a także w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, poprzez zaakceptowanie poniżej wymienionych oświadczeń.

Zapytaj o cenę.

Administratorem danych jest Wawel Service Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą Krakowie, Plac Na Grobach 21, 31-101 Kraków (kontakt: sprzedaz@waweldevelopment.pl).Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo) dotyczących Spółki Wawel Service Sp. z o. o. i spółek powiązanych. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i wycofania. W celu realizacji powyższych praw prosimy o kontakt z Administratorem.