Inwestycja sprzedana

BIO inwestycji

 • Ilość mieszkań:
  61 mieszkań
 • Metraże:
  1 pok od 34 m2
  2 pok od 39 m2
  3 pok od 46 m2
 • Piętra:
  5 kondygnacji
 • Start
  3Q 2016
 • Zakończenie:
  2Q 2018

Owsiana9

Owsiana 9 to idealna propozycja dla młodych, aktywnych osób ceniących wielkomiejski styl życia i klimatyczny charakter Pragi. Zlokalizowany w kameralnej uliczce, w sercu Grochowa pozwala jednym z wielu tramwajów czy autobusów szybko dotrzeć do każdego punktu w stolicy.

OWSIANA 9 – KAMERALNIE, BLISKO CENTRUM

Odkryj uroki życia na Pradze

Praga Południe to dzielnica, w której tradycja harmonijnie łączy się z nowoczesnością. Wśród modernistycznych kamienic i na kompleksowo rewitalizowanych terenach pofabrycznych powstają nowe domy, osiedla i instytucje kultury. Dzielnica przyciąga funkcjonującą od dawna bogatą infrastrukturą z wieloma żłobkami, przedszkolami, szkołami, rozwiniętym handlem i różnorodnymi punktami usługowymi, takimi jak apteki, przychodnie zdrowia, restauracje, kawiarnie, kluby sportowe. Nie bez znaczenia jest również dobre skomunikowanie z centrum i bliskość rozległych terenów zielonych.

Aby żyło się lepiej

Budynek zaprojektowaliśmy z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Na 5 kondygnacjach znajdzie się 61 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 34 do 73 metrów kwadratowych. Mniejsze, jednopokojowe, to idealna propozycja dla młodych i aktywnych, zaś w większych swoje miejsce do życia znajdą rodziny z dziećmi. Funkcjonalne rozplanowanie wnętrz otwiera możliwości dogodnej ich aranżacji stosownie do potrzeb i preferencji domowników. W każdym lokalu jest balkon lub loggia. Dla wygody mieszkańców w podziemiu zaprojektowano komórki lokatorskie i garaż dla samochodów. Teren wokół budynku będzie ogrodzony. Klucze mieszkańcy otrzymają już w czerwcu 2018 r.!

Nie trać czasu na dojazdy

Owsiana 9 to kameralna uliczka położona w sercu Grochowa, na osiedlu Kamionek. Zaledwie 200 metrów dzieli ul. Owsianą od Grochowskiej, skąd jednym z wielu tramwajów czy autobusów można w krótkim czasie dotrzeć do każdego punktu w stolicy. Podróż do centrum nie zajmie więcej niż kilkanaście minut, równie szybko można dojechać do dworca kolejowego Warszawa Wileńska. Blisko znajduje się też stacja metra Stadion Narodowy, a w 2020 roku w bliskij okolicy powstanie nowa stacja trzeciej linii metra Mińska.

Zanurz się w kulturze i baw się dobrze

Nie musisz jechać na drugą stronę Wisły, by być blisko kultury. Teatr Powszechny czy niezwykły Teatr Niewielki dla dzieci to miejsca, które przyciągają tłumy widzów z całej Warszawy. Także w Centrum Promocji Kultury każdy znajdzie coś dla siebie. Odbywają się tam koncerty, spektakle teatralne, wieczory poetyckie, różnorodne zajęcia i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W kultowym klubie Sen Pszczoły można spędzić szalony wieczór z przyjaciółmi, słuchając muzyki czy bawiąc się na imprezie tanecznej, a w klimatycznym Soho Factory wziąć udział w jednym z wielu spektakularnych wydarzeń kulturalnych, modowych czy lifestyle’owych.

Mieszkania

W wybranej inwestycji wszystkie mieszkania są już sprzedane. Zachęcamy do poznania naszej aktualnej oferty.

Zobacz naszą aktualną ofertę

Lokalizacja

Mapa

Filtruj mapę

Komunikacja miejska

Placówki oświatowe

Tereny zielone

Sklepy

Kawiarnie/ resturacje

Urzędy

Ośrodki sportowe

Ośrodki medyczne

Atrakcje turystyczne

Budynki użyteczności publicznej

Ścieżki rowerowe

Wyobraź sobie majową Sobotę

na Owsianej 9:

Kontakt

Biuro Główne Warszawa

ul. Czerniakowska 178A lok.1A
tel. (22) 866 54 00

Godziny otwarcia
pon.-pt.: 9.00-17.00    

Biuro Sprzedaży

ul. Ostródzka 123
tel. (22) 866 54 00

Godziny otwarcia
Zapraszamy w tygodniu: 9.00-17.00 w soboty: 10.00-14.00              

Właścicielem strony jest:

Holding Wawel Development Sp. z o. o.
00-440 Warszawa, Czerniakowska 178A lokal 1A
NIP 6762496681; REGON 363099721

Kontakt bezpośredni

Małgorzata Gnarowska Pełnomocnik ds. Sprzedaży Mieszkań tel. 602189561
Monika Dąbrowska Pełnomocnik ds. Sprzedaży Mieszkań tel. 730012805