MIESZKANIA,
KTÓRE ZARABIAJĄ

Jeśli zastanawiają się Państwo
w jakie mieszkania warto inwestować odpowiedź brzmi

w małym metrażu, świetnie skomunikowane z centrum miasta i w atrakcyjnej lokalizacji dla turysty lub osoby podróżującej biznesowo. Nasze mieszkania w inwestycjach Nowa Brzeska i Nowa Markowska to zatem doskonałe produkty inwestycyjne.

Aby ułatwić proces inwestycyjny wraz z wyspecjalizowanymi firmami przygotowaliśmy dla Państwa kompleksową ofertę. Pomożemy w zakresie finansowania zakupu, wykończenia mieszkania pod wynajem oraz obsługi w zakresie zarządzania najmem.

Finansowanie

Każdy % ma znaczenie

Przy finansowaniu zakupu mieszkania kredytem hipotecznym warto skorzystać z pomocy sprawdzonych profesjonalistów.

Do dyspozycji przyszłych właścicieli mieszkań w naszych inwestycjach jest dedykowany zespół Ekspertów kredytowych.

Doskonale znają oni aktualną ofertę banków i pomogą wybrać takie rozwiązanie, które ograniczy koszty kredytu hipotecznego do minimum. Zapewnią również profesjonalną i rzetelną obsługę.

Współpraca z naszym ekspertem

Kredytowym to następujące korzyści:

Wykończenie wnętrz

Programy wykończenia wnętrz, które oferujemy do mieszkań wynajmowanych to oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata.

W trosce o Państwa komfort i najwyższą jakość świadczonych usług wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych.

 

Wykończenie "Pod Klucz"

Krok po kroku

Obsługa najmu

Po zakupie mieszkania rekomendujemy kontakt z ekspertem firmy Booking Host - lidera na warszawskim rynku najmu krótkoterminowego. Dla właścicieli nieruchomości jest to najbardziej dochodowa i najwygodniejsza forma najmu, sprawdzona wieloletnią praktyką rynkową.

Booking Host kompleksowo zarządza powierzoną nieruchomością, obsługuje rezerwacje, jest do dyspozycji gości we wszelkich sprawach podczas ich pobytu oraz dba o rozliczenia i komfortowe warunki gości.

Właścicielom gwarantuje zarządzanie stawkami najmu w optymalny sposób za pomocą algorytmów cen, stosownie do sytuacji rynkowej w danej chwili.